MENU PRODUKTÓW

 Partnerzy


allegro

| więcej

     
 
    

PLANET TOYS – planeta niezwykłych gadżetów i prezentów
Planet Toys to pierwszy łódzki sklep z zabawnymi gadżetami i prezentami. To POGOTOWIE PREZENTOWE DLA ŁODZI I JEJ OKOLIC.

To niezwykłe miejsce dla niezwykłych ludzi. Sklep Planettoys.pl zajmuje się sprzedażą zabawnych, niecodziennych prezentów i gadżetów. To idealne miejsce dla tych, którym oferta tradycyjnych sklepów nie wystarcza! Jednak Planettoys.pl to nie tylko kopalnia śmiesznych pomysłów na prezent. Znajdziesz tutaj niespotykane nigdzie indziej łamigłówki, zestawy dla prawdziwych wodzirejów imprez, a także podręczne zestawy dla podróżujących MacGyverów! Planettoys.pl jest również bardzo EKO! Stara się o dostarczanie swoim Klientom produktów z odnawialnym źródłem energii, szczególnie pochodzenia naturalnego: wody czy słońca.

Nie zwlekaj i już teraz wybierz idealny prezent! Polecamy!
Dbamy o to, aby wszystkie nasze prezenty były wysokiej jakości. Do swojej pracy podchodzimy bardzo poważnie oraz profesjonalnie, aby każdy nasz klient był zadowolony zarówno z zakupionego produktu, jak i obsługi. Dlatego zawsze możesz liczyć na indywidualne podejście, fachowe porady, oraz na to, że dołożymy wszelkich starań, abyś był/a zadowolony/a z przeprowadzonej transakcji. Poniżej znajdziesz przydatne informacje na temat sprzedawanych przez nas produktów oraz realizacji zamówień.

Po wygraniu aukcji prosimy potwierdzić zamówienie oraz określić rodzaj wysyłki i formę płatności (informacje na ten temat klient otrzymuje w mailu po wygraniu aukcji). W przypadku braku potwierdzenia zakupu CZEKAMY 7 DNI ROBOCZYCH,  po czym występujemy do ALLEGRO po zwrot prowizji za zakupiony produkt!

Właścicielem sklepu planettoys_pl jest firma
FoxFoto Michał Włodarczyk, Jacek Witkowski, Marcin Wieloch

NIP: 947-19-16-045
Regon: 473304713
Adres siedziby: ul. Rąbieńska 18, 94-227 Łódź
Firma jest płatnikiem VATPo licytacji otrzymasz e-maila ze wszystkimi niezbędnymi informacjami potrzebnymi do zakończenia naszej transakcji. Zmianę adresu wysyłki, wybraną formę płatności czy dane do faktury możesz przesłać nam formularzem opcji dostawy Allegro.

PŁATNOŚCI:
Za każdą zalicytowaną aukcję możesz zapłacić korzystając z opcji płatności w formularzu dostawy Allegro. Szybkie przelewy: mBank Mtransfer, Płacę z Inteligo, Przelewy24, Multitransfer i wiele, wiele innych … Obsługujemy płatności kartami płatniczymi: Polcard, Visa, Visa Elektron, MasterCard Maestr )

NUMER KONTA:
Przedpłatę na konto możesz dokonać na nasze konto: mBank: 46 1140 2004 0000 3002 3737 2891

POWIADOMIENIA:
O każdej zmianie statusu Twojego zamówienia jesteś informowany na bieżąco osobnym e-mailem. Po licytacji spodziewaj się e-maila: potwierdzającego zapłatę za aukcję, przygotowania Twojej paczki do wysyłki i wysłania Twojej paczki. Dodatkowo przy wyborze dostawy za pomocą kuriera siódemek – otrzymasz powiadomienie sms'em o statusie nadania paczki – w każdej chwili będziesz na bieżąco, gdzie i kiedy dotrze do Ciebie paczka!


Wszystkie przesyłki wysyłamy wyłącznie w dni robocze, kurierem Siódemka, bądź Pocztą Polską. Wysyłki wysyłamy w dniu zaksięgowania Twoje wpłaty na naszym koncie do godziny 13-tej lub otrzymania od Ciebie informacji o wysyłce za pobraniem do godziny 13-tej. Płatności księgowane są w dni robocze w godzinach od 11:00 do 13:00. Jeśli Twoja płatność lub informacja o wysyłce za pobraniem dotrze do nas po godzinie 13-tej towar zostanie wysłany w kolejnym dniu roboczym. Po zaksięgowaniu Twojej wpłaty oraz przygotowaniu Twojej paczki do wysyłki otrzymasz informacje e-mailem. Przesyłki kurierskie wysyłane są każdego dnia roboczego w godzinach od 14.30 – 15.30. Po wysyłce SMS-a z linkiem do monitorowania swojej przesyłki bezpośrednio na stronie firmy kurierskiej. W razie jakichkolwiek problemów z dostarczeniem przesyłki przez kuriera również zostaniesz poinformowany e-mailem. Jeśli potrzebujesz numeru nadania listu poleconego priorytetowego – prosimy o kontakt z nami (Numer listu możemy podać po 2 dniach od wysłania). Jeśli potrzebujesz numeru nadania paczki za pobraniem, prosimy o kontakt z nami (od razu podamy numer paczki).

SPRAWDZANIE ZAWARTOŚCI:
Pamiętaj że podczas odbioru przesyłki od kuriera w przypadku stwierdzania jakiegokolwiek naruszenia paczki, jako klient masz prawo do rozpakowania jej w obecności kuriera, sprawdzenia i ewentualnego spisania protokołu uszkodzenia towaru. Pamiętaj że protokół ten jest jedyną podstawą do ewentualnej reklamacji uszkodzenia towaru podczas transportu. Jeśli masz podejrzenia, że coś nie tak jest z twoją paczką, rozpakuj paczkę przy kurierze – jeśli jest uszkodzona – wypełnij protokół szkody i skontaktuj się z nami.

ODBIÓR OSOBISTY:
Po licytacji towar możesz odebrać w Łodzi na ulicy Rąbieńskiej 18 od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 17:00 i w soboty od 10:00 do 14:00. Aby odebrać towar osobiście zaznacz tą informację w formularzu opcji dostawy Allegro. Za towar możesz zapłacić na miejscu gotówką lub kartą płatniczą.

W PRZYPADKU PŁATNOŚCI PRZELEWEM OD RAZU PROSIMY O PRZESŁANIE POTWIERDZENIA PRZELEWU NA ADRES [email protected], BĄDŹ SKORZYSTANIE Z PŁACĘ Z ALLEGRO! DZIĘKI CZEMU BĘDZIEMY MOGLI OD RAZU DO PAŃSTWA WYSŁAĆ PACZKĘ.

Staramy się na bieżąco aktualizować stany naszych produktów, prosimy jednak o wyrozumiałość jeżeli akurat zabraknie danego produktu. KONTAKTUJEMY SIĘ W TAKIM PRZYPADKU Z KLIENTEM ABY PRZESTAWIĆ NOWY TERMIN PRZESYŁKI. Z góry przepraszamy za takie przypadki!

OPŁATY ZA PRZESYŁKI
Większość przesyłek zostanie doręczonych od 1 dnia (kurier siódemki) do 3 dni (Poczta Polska) od momentu złożenia zamówienia lub potwierdzenia przelewu (przy zamówieniach płatnych przelewem). Czas dostawy mierzony jest w dniach roboczych. Za przesyłkę możesz zapłacić przedpłatą na konto lub pobraniem płatnym przy odbiorze u kuriera. Koszty przesyłki uzależnione są od wybranej formy płatności i kuriera:

Kurier Siódemka z ubezpieczeniem
13 zł - wpłata na konto ( przedpłata )
15 zł - pobranie ( płatne przy odbiorze )

Poczta Polska z ubezpieczeniem
7 zł - wpłata na konto ( przedpłata )
9 zł - wpłata na konto ( przedpłata )
19 zł - pobranie ( płatne przy odbiorze )

Towar wysyłamy kurierem Siódemka bądź Pocztą Polską. Koszty przesyłki podane są również osobno na każdej aukcji. Licytując kilka aukcji za przesyłkę zapłacisz tylko 1 raz ! bez względu na ich łączną ilość i wagę.

UWAGA: Opłata za przesyłkę jest tylko jedna, tzn. nie ma znaczenia ile produktów kupisz - płacisz tylko za jedną przesyłkę. Jeśli wartość zakupionych produktów przekroczy  300 zł - wysyłka jest gratis.

DOWÓD ZAKUPU
Do każdego zakupionego przedmiotu dołączany jest paragon, lub faktura VAT. Jeśli chcesz otrzymać fakturę Vat, po licytacji wpisz dane do faktury w formularzu opcji dostawy w Allegro. Domyślne dane do faktury są pobierane z Twoich danych wpisanych w ustawieniach Allegro.Podane ceny są cenami brutto, zawierają 23% podatku VAT.

Paragon czy faktura są podstawą do przyszłej reklamacji.BEZPIECZEŃSTWO
Wszystkie wysyłane przez nas przesyłki są ubezpieczone! Przedmioty na czas wysyłki są zabezpieczone oraz pakowane w kartonowe pudełka lub koperty z folią bąbelkową.

Gwarantujemy pełną ochroną każdego klienta od momentu złożenia zamówienia. Klient nie ponosi żadnego ryzyka związanego z zakupem i wysyłką przedmiotu. Jeżeli przedmiot w trakcie przesyłki zaginie lub zostanie uszkodzony wysyłamy paczką ponownie lub zwracamy pieniądze (wszystkie przesyłki są ubezpieczone). Po otrzymaniu przesyłki klient ma prawo do zwrotu zakupionego towaru w ciągu 14 dni i otrzymania zwrotu pieniędzy za zakupione produkty.

GWARANCJA:
Wszystkie sprzedawane przez nas towary są fabrycznie nowe i objęte są 12 lub 24 miesięczną gwarancją producenta lub dystrybutora. Ponieważ do każdego zakupu wystawiamy paragon lub fakturę Vat dokumenty te pełną rolę gwarancji w przypadku reklamacji towaru. Jeśli napotkasz na jakiekolwiek trudności w realizacji swoich praw gwarancyjnych możesz zawsze zwrócić się do nas o pomoc. Dowodem uprawniającym do reklamowania zakupionego towaru jest oryginał paragonu lub faktury Vat wraz z wypełnionym dokumentem zwrotu towaru z Twoimi danymi, opisem uszkodzenia i nr konta do zwrotu pieniędzy.

ZWROTY:
Jesteśmy przekonani o wysokiej jakości oferowanych produktów, jednak w trosce o Twoją satysfakcję z zakupów u nas informujemy, że możesz w przeciągu 10 dni od daty otrzymania przesyłki odstąpić od umowy bez podania przyczyny, jeżeli towar nie nosi znamion użytkowania na warunkach określonych w ustawie z dnia 02.03.2000 ( Ustawa o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny - Dz.U.00.22.271 ). W przypadku skorzystania z w/w prawa prosimy o kontakt z nami.
W tym przypadku prosimy o wypełnienie formularza o odstąpieniu od umowy, dołączenie dokumentu zakupu, oraz uzupełnienie protokołu przyjęcia zwrotu towaru.
 Niezbędę dokumenty + towar + poaragon: proszę odesłać na adres naszej siedziby.
1. Protokół zwrotu towaru (POBIERZ)
2. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy (POBIERZ)


REKLAMACJE:
Aby zareklamować towar, niezbędne jest wypełnienie formularza reklamacyjnego i protokołu zwrotu towaru. Formularz reklamacyjny – potrzebne nam będą twoje dane, opis uszkodzenia, data zakupu, żądanie (wymiana, naprawa, zwrot pieniędzy), Protokół zwrotu towaru - nazwa towaru, numer paragonu / FV, imię i nazwisko osoby zgłaszającej, Ewentualnie NIP ,  Przyczyna zwrotu towaru, PODPIS!.

Uszkodzony towar, formularz reklamacyjny, Protokół zwrotu towaru oraz kopię / oryginał dokumentu zakupu prosimy o odesłanie na adres:
FoxFoto – PlanetToys
ul. Rąbieńska 18
94-227 Łódź

W celu dokonania reklamacji prosimy o kontakt z nami.
Mail:[email protected]
Tel: 42 630 12 77 kom. 514 449 444
Informujemy, że reklamację rozpatrujemy w ciągu 14 dni od daty jej zgłoszenia.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące sprzedawanych przez nas produktów, bądź przebiegu transakcji napisz do nas, lub zadzwoń.

Mapka dojazdu  

FOXFOTO - PLANETTOYS

ul. Rąbieńska 18
94-227 Łódź
Tel. 42 630 12 77
kom. 514 449 444
fax: (42) 252 99 96
mail: [email protected]
gg: 35739919

KONTO: mBank: 46 1140 2004 0000 3002 3737 2891Przeczytaj