MENU PRODUKTÓW

 Partnerzy


Zwrot towaru

| więcej
Zwrot towaru - masz 14 dni!

Ponieważ oferujemy tylko oryginalne produkty najwyższej jakości, jesteśmy przekonani, że będziesz zawsze zadowolony/a z zakupu. Jeżeli jednak produkt minie się z Twoimi oczekiwaniami, możesz nam go zwrócić bez najmniejszych problemów.

W PlanetToys.pl masz 14 dni na zwrot towaru, spokojnie i bez pośpiechu możesz nam zwrócić towar.

Aby wszystko poszło sprawnie pamiętaj o:

1. Produkt nie może nosić śladów użytkowania - musi być czysty. Pamiętaj o oryginalnym opakowaniu i kompletnym wyposażeniu wraz z instrukcją obsługi.
2. Do przesyłki koniecznie dołącz dowód zakupu paragon / fakturę. Niezbędne jest wypełnienie oświadczenia o odstąpieniu od umowy.
Formularz odstąpienia od umowy(wydrukuj, wypełnij i dołącz do produktu i faktury)
3. Pamiętaj o podaniu numeru konta bankowego, albo po prostu wypełnij nasz formularz reklamacyjny. Formularz reklamacyjny (wydrukuj, wypełnij i dołącz do produktu)

4. Wypełnieniu i podpisaniu Protokółu ZWROTU TOWARU

Jeżeli nie pominiesz żadnego z tych punktów, zwrócimy Ci pieniądze w przeciągu 4 dni od otrzymania paczki. Pamiętaj, że koszty dostawy do Ciebie nie podlegają zwrotowi.
Koszty dostarczenia do nas zwracanego produktu pokrywa kupujący.
Jeżeli na zamówienie składało się kilka przedmiotów, istnieje możliwość zwrotu tylko niektórych z nich.

Zwroty kierować na:

PLANETTOYS

ul. Zgierska 229A

91-496 ŁódźW celu obniżenia ryzyka uszkodzeń, radzimy skorzystać z przesyłki kurierskiej oraz z opakowania, w którym zamówienie zostało dostarczone.

Pamiętaj, że kurierzy różnie obchodzą się z przewożonymi paczkami. Umieść w liście przewozowym adnotację "Uwaga szkło", a sam towar zapakuj tak, aby był unieruchomiony i nie miał bezpośredniej styczności ze ściankami pudełka (najlepiej zachować 4-5cm odstępu od każdej z nich). Zminimalizujesz wówczas ryzyko uszkodzenia produktu, ponieważ paczki są układane wielopoziomowo i nigdy nie możesz mieć pewności, że zaadresowana do nas przesyłka nie znajdzie się na samym dole.