MENU PRODUKTÓW

 Partnerzy


Gra surokata i pająk

Dostępność:
szt.
67,00 zł50,00 zł
Gry planszowe nigdy nie stracą na jakości. Nasze gry doskonale sprawdzają się zarówno wśród młodszych graczy jak i tych nieco starszych. Nasze gry rozwijają zdolności dedukcyjne i strategiczne. Jeśli planujesz zakup ciekawej gry dla dziecka z pewnością gry: Surokata, Pajęczyna będą odpowiednie!

Opakowanie zawiera dwie gry:
Gra Surokata, Pajęczyna


SUROKATA:

Pionkami można poruszać się w dowolnym kierunku, stając na przecięciach linii. Nie można przeskakiwać pionów swoich ani przeciwnika. Koliste linie, służą tylko do bicia pionków przeciwnika. Gra jest skończona w momencie, gdy któryś z graczy straci wszystkie swoje piony. Jego przeciwnik wygrywa z wynikiem punktowym równym ilości pionów pozostałych na planszy.PAJĘCZYNA:
Gra przezaczona dla 2 osób. Jeden gracz gra muchą, która chce się wydostać z pajęczyny, drugi gracz pająkami, które starają się złapać muchę. Mucha rozpoczyna grę na środkowym polu, drugi gracz ustawia swoje pięć pająków na dowolnych pięciu z sześciu zewnętrzych pól pajęczyny. Cel jest prosty. Mucha musi wydostać się z pajęczyny, zajmując jedno z sześciu pól na których zaczynają pająki. Celem pająków jest otoczenie muchy w taki sposób, aby ucha nie mogła wykonać ruchu.
Zawartość opakowania
dwustrona plansza do gry
12 pionów białych
12 pionków czarnych