>

MENU PRODUKTÓW

 Partnerzy


Kieliszek teleskopowy

Dostępność:
Jest JEST! Wyślemy dzisiaj (kup do 13:00)
szt.
32,00 zł22,00 zł
Kieliszek teleskopowy to najbardziej przydatny przenośny sprzęt biwakowy od czasu wynalezienia szwajcarskiego scyzoryka. Gdy jest złożony, bez trudu zmieścisz go w dłoni, po rozłożeniu pomieści nawet 70ml wysokoprocentowego napoju.Nasz składany, teleskopowy kieliszek jest lekki i pasuje do każdej kieszeni, wiec zawsze będzie pod ręką. Jest niezwykle pomysłowy i oryginalny, gdy już go wyjmiesz, na pewno zrobisz furorę w towarzystwie.
Wykonany z doskonałej jakości nierdzewnej stali jest trwały i solidny. Możesz być spokojny, że nie potłucze się w plecaku lub kieszeni jak jego szklany brat,  nawet podczas największych imprezowych szaleństw. Praktyczna zawieszka pozwala przyczepić go do paska, plecaka lub nawet zawiesić na szyi, dzięki czemu Twój kieliszek będzie bezpieczny przez całą imprezę!


Kieliszek jest ładnie zapakowany, dobrze wygląda i świetnie działa. Gwarantujemy, że każdy obdarowany nim facet będzie zachwycony!

Nie wybieraj się bez teleskopowego kieliszka na:
- biwak pod namiotami z pieczonymi kiełbaskami
- imprezę w parku z kumplami i zimną wódeczką  w ciepłą letnią noc
- mroźny kulig z malinową nalewką na spirytusie
- rejs, na którym nie ty jesteś sternikiem
- ryby, grzyby i imprezy po udanych łowach
- imprezy w akademikach, gdzie zawsze jest więcej butelek niż kieliszków
Znakomicie sprawdza się w akademikach, na biwakach, imprezach plenerowych lub podczas mazurskich rejsów (o ile nie jesteś sternikiem). Jeśli jednak preferujesz inny styl to równie dobrze radzi on sobie w bramach, parkach i na ławkach pod blokiem.

Ładnie wykonany i zapakowany Kieliszek Teleskopowy to trafiony prezent dla większości facetów. Produkt przeznaczony do użytku przez osoby powyżej 18 roku życia
Opis:
Kieliszek Teleskopowy
Składany kieliszek jest wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej
Może służyć jako brelok do kluczy
Trwały, wygodny i praktyczny
Pojemność kieliszka: do 70 ml
 

Wymiary: Średnica: ok. 5 cm, Złożony: 1.7cm, Rozłożony: 7 cm