>

MENU PRODUKTÓW

 Partnerzy


Piasek kinetyczny 1 kg

Dostępność:
Jest JEST! Wyślemy dzisiaj (kup do 13:00)
szt.
55,00 zł

Przedstawiamy absolutny hit wśród dziecięcych zabawek! PIASEK KINETYCZNY do zabawy w domu, szkole czy przedszkolu! Nigdy nie wysycha, nie brudzi ani nie plami! 


To co wyróżnia Kinetic od innych mas to właściwość ciągłego poruszania się grudek masy. Zabawa z Kinetic wpływa niezwykle relaksująco, wręcz hipnotyzująco zarówno na malucha jak i na starszaka.

Jeśli kiedykolwiek musieliście sprzątać po waszym maluchu piasek, który zamiast w piaskownicy rozsypany jest po ogródku, pomysł zabawy domowej 
z piaskiem może wydawać się niezbyt ciekawy. 
Szwedzki producent zadbał o to abyście zmienili zdanie i nie obawiali się więcej o swój dywan.   


Kinetic składa się w 98% z czystego piasku. Pozostałe 2% to nietoksyczny polimer, nadający piasku plastyczność. Sekret poruszania się masy jest opatentowaną technologią mającą swoje źródło w składniku łączącym piasek.


Sprytne. Piasek klei się tylko do siebie, łatwo się kształtuje, modeluje i wycina, zupełnie jak mokry piasek, choć w przeciwieństwie do niego, Kinetic ten nie pozostawia śladów na powierzchni. I koniec z bałaganem!  Nawet jeśli grudka piasku spadnie na dywan lub wykładzinę, wystarczy wziąć większą grudkę i zebrać nią masę z dywanu. Małe kawałki wchłaniają się do większych!


ZOBACZ JAK TO DZIAŁA!
Dostępne również opakowania 2,5 kg oraz 5 kg a także kuwety na piasek oraz foremki do zabawy!