>

MENU PRODUKTÓW

 Partnerzy


Powerball z licznikiem

Dostępność:
Jest JEST! Wyślemy dzisiaj (kup do 13:00)
szt.
120,00 zł79,00 zł

POWERBALL Z LICZNIKIEM ORYGINALNY

Powerball został wynaleziony przez NASA w USA, miał służyć do treningów astronautów w stanie nieważkości. To magiczne urządzenie wykorzystuje silę odśrodkową, dlatego każdy może dostosować trening do własnych możliwości.

PowerBall jest nadzwyczajnie efektywnym dodatkiem treningowym do zwiększania siły mięśni w swoich palcach, dłoniach, nadgarstkach oraz ramionach. PowerBall także wzmaga cyrkulację krwi, wzmacnia więzadła oraz redukuje kontuzje wywołane sportem. Główną zaleta powerballa jest jest niewielki rozmiar, dzięki czemu można go mieć zawsze przy sobie, a więc zawsze można trenować! Praktycznie każdy może trenować na Powerballu, niezależnie od wieku czy płci.
PowerBall działa bez baterii. Porusza się jedynie dzięki sile mięśni. 200 gramowy obciążnik znajduje się wewnątrz rdzenia PowerBalla – wprowadzony w ruch powoduje rotacyjny impuls wokół własnej osi.

 Rotor reaguje ruchem o odwrotnym kierunku by zachować balans. Siły generowane przez taki upadek są ogromne! Przy 10.000 obrotach na minutę generowana siła jest większa o 75-krotność wagi rotora! To znaczy około 15 kilogramów!

Powerball 250Hz (wersja z licznikiem)
Powerball 250Hz irlandzkiej firmy RPM Sports (www.powerballs.com)
Dostępny w kolorze niebieskim
Oddziaływuje siłą do 20kg
Maksymalna prędkość ok. 15.000 obr/min
Idealne dla osób czynnie uprawiających sport
Poprawia siłę nadgarstka np. dla długiego zwisania na półce skalnej, ale przydatną również w tenisie, golfie, squashu, itp.
Wymiary: 7.5cm x 6.5cm