>

MENU PRODUKTÓW

Nowości

Zegar memo
30,00 zł

 Partnerzy


Zegar lusterko biurkowy

Dostępność:
Jest JEST! Wyślemy dzisiaj (kup do 13:00)
szt.
16,00 zł
Zegar lusterko z budzikiem to niesamowity gadżet nie tylko dla kobiet.
Zastanawiasz się jak wyglądasz podczas pracy? Czy strzelasz jakieś miny, czy zawieszasz się z otwartymi ustami? Z naszym gadżetem możesz kontrolować to. Zegar lusterko, to doskonały pretekst aby mieć wszystko pod kontrolą - nie tylko czas, ale i wygląd.
Dobrze ustawiony, może służyć jako narzędzie do podglądania osób z biura.
Musisz go mieć!

Opis:
- Budzik z alarmem
- Format 24 godzinowy
- Wyświetlanie godziny LED
- 2 baterie AAA (nie dołączone do zestawu)

Ustawienie budzika:
Przycisk MODE: Możliwość ustawienia Godziny, Daty, Budzika
1. Ustawienie Godziny
Przytrzymaj przez 5 sek. przycisk MODE na wyświetlaczu pojawi się godzina. Pierwsza cyfra zacznie migać. Aby ustawić godzinę należy wciskać przycisk SET. aby przejść do zmiany godziny należy wcisnąć przycisk MODE (następnie przyciskiem SET ustawić minuty).

2. Ustawienie Daty
Po ustawieniu godziny, kolejne naciśnięcie MODE, sprawi, że będzie można ustawić Datę, zmiana za pomocą SET, przejście do następnego etapu MODE. Pierwsza cyfra pokazuje Miesiąc, druga Dzień.

3. Ustawienie godziny BUDZIKA
Po ustawieniu DATY kolejne naciśnięcie MODE na wyświetlaczu pojawi się godzina budzika. Pierwsza cyfra zacznie migać. Aby ustawić godzinę należy wciskać przycisk SET aby przejść do zmiany godziny należy wcisnąć przycisk MODE (następnie przyciskiem SET ustawić minuty).

Aby ustawić BUDZIK, należy nacisnąć dwukrotnie przycisk SET. W lewym górnym rogu pojawi się symbol ustawionego budzika.

Aby wyłączyć budzik podczas jego działania należy wcisnąć srebrny przycisk Back. Przycisk Back, służy również do pokazywania godziny.