>

MENU PRODUKTÓW

 Partnerzy


Inteligentne klocki 252-2 helikopter

Dostępność:
Jest JEST! Wyślemy dzisiaj (kup do 13:00)
szt.
140,00 zł120,00 zł
252-2 HELIKOPTER

To nowoczesna generacja klocków ćwicząca i rozwijająca u dzieci i młodzieży inteligencje, wyobraźnie przestrzenną oraz ćwicząca zdolności manualne.
Klocki składają się od 228 do 386 elementów, różnej wielkości i kolorystyce oraz śrubokręta. Można z nich ułożyć różne modele samochodów, samolotów lub dużego robota o długości od 39 cm do 70 cm i maksymalnej wysokości 76 cm. Wielkość, wysokość oraz kształt konstrukcji uzależniona jest od wybranego modelu klocków.Każdy zestaw wyposażony jest w 2 świecące diody zasilane bateriami dołączonymi do zestawu. Instrukcja budowy dołączona jest do zestawu ale można też użyć swojej własnej inwencji twórczej i zbudować swoją własną konstrukcję wykorzystując poszczególne elementy klocków lub też wykorzystać proponowane pomysły na budowle umieszczone w instrukcji obsługi oraz na opakowaniu. To świetna zabawa dla dzieci i rodziców umożliwiająca  odkrycie nowych pasji i wzbudzenie  nowych zainteresowań.

INTELIGENTNE KLOCKI SERIA NO 252-2 Klocki składają się ze 343 elementów, różnej wielkości i kolorystyce oraz śrubokręta. Budowla tworzy Helikopter o długości 70 cm. Wyposażony jest w 2 świecące diody zasilane 2 bateriami. (Baterie typu 1.5V AGR3, LR41, 192 lub podobne dołączonymi do zestawu). Ruchome śmigło które porusza się dzięki wmontowanej przekładni zębatkowej którego działanie polega na tym iż poruszając jedną ruchomą częścią zestawu inna jest wprowadzona w ruch. Przeznaczone dla dzieci powyżej 8 roku życia.Cechy produktu:
1.    228, 299, 343 oraz 386 różnych elementów wykonanych z twardego plastiku.
2.    Śrubokręt.
3.    Instrukcja składania modeli  samochodów, pojazdów latających lub i robota dołączona do zestawu.
4.    W instrukcji umieszczone proponowane pomysły na konstrukcje które można spróbować  samodzielnie zbudować z dostępnych klocków.
5.    2 świecące diody zasilane bateriami 1.5V typu AG3, LR41, 192 – dołączone do zestawu.
6.    Klocki przeznaczone dla dzieci powyżej 8 roku życia.
7.    Całość zapakowana w kartonowe pudło.