MENU PRODUKTÓW

 Partnerzy


Inteligentne klocki 252-3 samochód

Dostępność:
szt.
140,00 zł120,00 zł
To nowoczesna generacja klocków ćwicząca i rozwijająca u dzieci i młodzieży inteligencje, wyobraźnie przestrzenną oraz ćwicząca zdolności manualne. Klocki składają się od 228 do 386 elementów, różnej wielkości i kolorystyce oraz śrubokręta. Można z nich ułożyć różne modele samochodów, samolotów lub dużego robota o długości od 39 cm do 70 cm i maksymalnej wysokości 76 cm. Wielkość, wysokość oraz kształt konstrukcji uzależniona jest od wybranego modelu klocków.Każdy zestaw wyposażony jest w 2 świecące diody zasilane bateriami dołączonymi do zestawu. Instrukcja budowy dołączona jest do zestawu ale można też użyć swojej własnej inwencji twórczej i zbudować swoją własną konstrukcję wykorzystując poszczególne elementy klocków lub też wykorzystać proponowane pomysły na budowle umieszczone w instrukcji obsługi oraz na opakowaniu. To świetna zabawa dla dzieci i rodziców umożliwiająca  odkrycie nowych pasji i wzbudzenie  nowych zainteresowań.

INTELIGENTNE KLOCKI SERIA NO 252-3 Klocki składają się ze 228 elementów, różnej wielkości i kolorystyce oraz śrubokręta. Budowla tworzy Mały Samochód Terenowy o długości 39cm. Wyposażony jest w 2 świecące diody tworzące reflektory auta zasilane 2 bateriami.
(Baterie typu 1.5V AGR3, LR41, 192 lub podobne dołączonymi do zestawu). Posiada 4 obrotowe koła oraz przekładniowy mechanizm zębatkowy. Przeznaczone dla dzieci powyżej 8 roku życia.Cechy produktu:
1.    228, 299, 343 oraz 386 różnych elementów wykonanych z twardego plastiku.
2.    Śrubokręt.
3.    Instrukcja składania modeli  samochodów, pojazdów latających lub i robota dołączona do zestawu.
4.    W instrukcji umieszczone proponowane pomysły na konstrukcje które można spróbować  samodzielnie zbudować z dostępnych klocków.
5.    2 świecące diody zasilane bateriami 1.5V typu AG3, LR41, 192 – dołączone do zestawu.
6.    Klocki przeznaczone dla dzieci powyżej 8 roku życia.
7.    Całość zapakowana w kartonowe pudło.