>

MENU PRODUKTÓW

 Partnerzy


Martwy Fred

Dostępność:
Jest JEST! Wyślemy dzisiaj (kup do 13:00)
szt.
33,00 zł
Istnieją pewne sytuacje, których nie da się wyjaśnić w żaden logiczny sposób. To, że pralka zjada skarpetki (ale zawsze 1 szt) to pewne. Faktem jest też to, że długopisy potrafią znikać w czasoprzestrzeni, albo przynajmniej wykorzystują teleportację. Coś w tym stylu.
Długopis pozostawiony na biurku, nagle znajduje się w plecaku, zostawiony w plecaku, nagle pojawia się w kuchni, potem znika na długo, aż tu nagle znajduje się w szufladzie. Sposobu na głoda pralki jeszcze nie wynaleźliśmy – ciągle trwają badania nad tajemniczym znikaniem skarpetek – ale mamy sposób na długopis!Teleportacja długopisów, może być powstrzymana tylko i wyłącznie przez Martwego Freda. Wystarczy wbić długopis w serce Freda i po sprawie. Sprawdziliśmy to!

Test polegał na pozostawieniu dwóch długopisów, jeden beztrosko zostawiliśmy na biurku, drugi wbiliśmy w serce Freda. Oto rezultat. Długopis wbity w serce Freda ciągle tak był, natomiast ten pierwszy.... no cóż, nie miał chyba łatwego tygodnia, gdyż: znaleźliśmy go w inny pokoju, totalnie wypisany! Karramba!Fred wykonany jest z miękkiej, silikonowej, krwisto-czerwonej gumy. Znakomity prezent dla każdego wielbiciela horroru oraz osób ze zdrowym poczuciem humoru.


Opis:
Wymiary: 13 x 7 x 2.5cm.
Martwy Fred wykonany jest z wysokiej jakości, miękkiego, czerwonego silikonu.