MENU PRODUKTÓW

 Partnerzy


Motyl w słoiku

Dostępność:
Jest JEST! Wyślemy dzisiaj (kup do 13:00)
  • Rodzaj
szt.
130,00 zł130,00 zł
Dawno, dawno temu, gdy nie było jeszcze internetu, gdy nie było komputerów, gier komputerowych, dzieci, młodzież jakoś musiała zagospodarowywać swój czas. Nie wszystkie zabawy były humanitarne... łapanie kijanek, żab no i oczywiście polowanie na przepiękne motyle. Wszystkie te żyjątka, chciało się zachować na później, jak mawiał Mały Książę by „oswoić je”. Zatrzymajmy się na motylach, które złapane do słoika, może i wyglądały pięknie ale nie zawsze służyło im to na zdrowie. My oczywiście nie pochwalamy takich zabaw! Na nasze szczęście czasy się zmieniły! Mamy dla was niesamowity gadżet Motyl w słoiku, który wygląda jak prawdziwy i lata jak prawdziwy motyl!
Po co więzić prawdziwego motyla, skoro można mieć naszego, który mimo że jest sztuczny zachowuje się jak prawdziwy! Po zastukaniu w słoik nasz motyl szamocze się w środku – bez obaw, naszemu motylowi nie stanie się krzywda. Nie uszkodzi sobie przepięknych skrzydeł.


Motyl w słoiku to zabawka, która zasilana jest bateriami – znajdują się pod pokrywką słoika. Motyl połączony jest cienkim drucikiem z denkiem, to właśnie dzięki niemu nasz motyl lata!. Ale bez obaw. Drucik jest prawie niewidoczny, no chyba, że ktoś podejdzie blisko słoika...
Motyle dostępne w czterech gatunkach do wyboru (do koloru). Rozpocznij już teraz kolekcjonowanie motyli!


PAŹ KRÓLOWEJ MONARCHA
MORPHO RÓŻOWY MORPHO NIEBIESKIOpis:
Motyl w Słoiku
Zasilanie: 3 x bateria typu AAA (cienki paluszek). Baterie są załączone do produktu.
Po puknięciu w wieczko motyl lata, macha skrzydłami i trzepota się w słoiku
Wymiary: 17 x 9 x 9cm

Nie ma potrzeby wyłączania słoika, baterie wystarczają w stanie gotowości na długie miesiące.