>

MENU PRODUKTÓW

 Partnerzy


Kufel lodowy 600ml MEGA

Dostępność:
Jest JEST! Wyślemy dzisiaj (kup do 13:00)
szt.
37,99 zł37,00 zł
Lodowy Kufel MAX to nowa wersja niezwykle popularnego kufla, dzięki któremu piwo na długo pozostaje bardzo zimne. Nowy produkt jest większy (pojemność 600 ml), wykonany z bardzo odpornego materiału, jakim jest szkło akrylowe, zyskał także nowy, interesujący design.

Tylko te kufle pomieszczą duże piwo z pianką! Zanim kupisz swój kufel – sprawdź jego pojemność, małe kufle (400 ml) nie poradzą sobie z prawdziwym polskim piwem!

Jeszcze więcej pysznego i baaaardzo zimnego piwa! Jeśli jesteś miłośnikiem pysznego i koniecznie bardzo zimnego piwa, na pewno dobrze znasz lodowy kufel FROSTER
, który sprawił, że dla tysięcy Polaków raz na zawsze skończył się koszmar ciepłego piwa! Na pewno ucieszy cię także wiadomość, że właśnie powstała nowa, jeszcze lepsza i mieszcząca jeszcze więcej bursztynowego napoju wersja bestsellerowego kufla!Do nowego lodowego kufla
wlejesz aż 620 ml piwa i możesz być pewien, że pozostanie ono zimne do ostatniej kropli nawet wówczas, gdy lubisz sączyć piwko powoli. Nowy kufel został wykonany z superodpornego szkła akrylowego, dzięki któremu wyjdzie cało nie tylko z każdej zamrażarki, ale także imprezy! Co prawda nie wierzymy, że są wielbiciele piwa, którzy nie znają jeszcze lodowego kufla, ale na wszelki wypadek przypomnimy zasadę działania tego imprezowego niezbędnika: Aby cieszyć się orzeźwiającym napojem, wystarczy włożyć kufel na kilka godzin do zamrażarki. Gdy płyn znajdujący się między ściankami naczynia zamarznie, kufel jest gotowy do użycia: wystarczy wlać do niego piwo i cieszyć się wspaniałym smakiem! 
Jeśli szukasz idealnego prezentu na urodziny, osiemnastkę, parapetówkę, a także każdą inną okazję, to właśnie go znalazłeś!Gadżet w pigułce: 

- pojemność kufla 600 ml (tylko w kuflu FROSTER MAX zmieścisz duże piwo z pianką)
- wykonany jest z wysokiej jakości szkła akrylowego
- między ściankami kufla znajduje się płyn, który po zamrożeniu zmienia się w lód
- kufel można myć w zmywarce
- atrakcyjne kolorowe opakowanie doskonałej jakości
- wymiary (długość x szerokość x wysokość) - 14cm x 10,5cm x 17,5cm