>

MENU PRODUKTÓW

 Partnerzy


Nastrojowy kubek bezczelny

Dostępność:
Jest JEST! Wyślemy dzisiaj (kup do 13:00)
szt.
40,00 zł
To 5 przezabawnych ale i bardzo elegancko wykonanych białych kubeczków o śmiesznych wzorach małych buziek, które przedstawiają 5 różnych nastroi jakie mogą towarzyszyć człowiekowi każdego dnia.
Powierzchnię buziek tworzą małe wyżłobienia które spełniają funkcję ust, oraz namalowane wielkie czarne oczka.


KUBEK NASTROJOWY BEZCZELNYKubeczki są wykonane z bardzo wysokiej jakości ceramiki a jej wielkim atutem jest tzw: podwójne dno które sprawia, że wlewany gorący napój utrzymuje swoją wysoką temperaturę tylko we wnętrzu przy czym na zewnątrz kubek pozostaje zimny.
Dzięki tej izolacji nie ma obawy że się poparzymy i dlatego też nastrojowe kubeczki nie posiadają żadnych uchwytów (tzw: uszek).
Dodatkowo każdy z kubków ma też odpowiednio przyporządkowane nazwy dopasowane do konkretnego nastroju.
I w oto ten właśnie sposób wszystkim swoim domownikom lub współpracownikom będziesz mógł bez słów wysłać sygnał o swoim aktualnym samopoczuciu. Kto wie, może dzięki nim uda się tobie uniknąć wielu przykrych i nie miłych sytuacji.
Aby było to możliwe koniecznie ZBIERZ JE WSZYSTKIE !!!Cechy produktu:
1. Kubek wykonany z wysokiej jakości ceramiki.
2. Na białym tle widnieje wzór buźki przedstawiającej 5 różnych nastroi: radości i optymizmu, zmęczenia, senności, złości i wyluzowania.
3. Posiada tzw: podwójne dno dzięki któremu kubek jest gorący wewnątrz przy czym na zewnątrz pozostaje zimny.
4. Kubeczki zapakowane w białe, eleganckie opakowanie.


SZCZĘŚLIWY
Jeśli jesteś osobą która potrafi cieszyć się z nawet najdrobniejszych rzeczy jakie przynosi dzień jak np.: pięknej pogody, małych zielonych pączków liści gdy nadchodzi wiosna , gdy na twojej twarzy gości uśmiech każdego dnia, to ten kubeczek jest dedykowany tobie - HAPPY AS LARRY – kubeczek dla wiecznego i radosnego optymisty !!! 

ZŁY
Gdy masz paskudny dzień, jesteś zły, wszystko cię denerwuje wówczas pokaż całemu światu że dziś nie masz nastroju do wesołych rozmów i lepiej żeby każdy dał tobie święty spokój. W tym celu wybierz kubek – MONSTROUSLY MODDY.

ŚPIĄCY
Jeśli jesteś bardzo senny i cały dzień myślisz tylko o tym by wreszcie położyć się do łóżka koniecznie sięgnij po niego – SERIOUSLY SLEEPY – i napij się gorącego płynu który może choć trochę podtrzyma cię na nogach. Byle tylko wytrwać do końca dnia.

BEZCZELNY
Gdy jesteś urodzonym dowcipnisiem, lubisz się bawić, flirtować w pracy i nie tylko, masz dystans do siebie i innych to kubek – CHEEKY CHAPPIE – jest właśnie dla ciebie. Pokaż wszystkim że życia nie można brać zbyt serio !!!.

ZMĘCZONY
Jeśli jesteś bardzo zmęczony i wyczerpany po ciężkiej i nie przespanej nocy, nic tak dobrze nie ukoi twojego cierpienia jak filiżanka gorącej kawy z kubka HORRIBLY HUNGOVER.