MENU PRODUKTÓW

 Partnerzy


Sushi maker - maszynka do sushi

Dostępność:
szt.
45,00 zł
Sushi, ta zdrowa i naturalna potrawa z Japonii, stała się w ostatnim czasie bardzo popularna również w Polsce. Coraz więcej osób próbuje też przyrządzać sushi w domu, by zaskoczyć rodzinę czy znajomych na przyjęciach i imprezach, tą wyszukaną potrawą.
 


Sushi, ta zdrowa i naturalna potrawa z Japonii, stała się w ostatnim czasie bardzo popularna również w Polsce. Coraz więcej osób próbuje też przyrządzać sushi w domu, by zaskoczyć rodzinę czy znajomych na przyjęciach i imprezach, tą wyszukaną i smaczną potrawą. Jednak ładne i estetyczne przygotowanie sushi to duże i czasochłonne wyzwanie. By ułatwić życie wszystkim amatorom sushi, powstał bajecznie prosty i szybki w obsłudze sushi maker. Dzięki niemu bez trudu w kilka chwil przygotujesz idealne za każdym razem sushi, które zachwyci wszystkich gości, a Ty będziesz postrzegany jako prawdziwy sushi master.    
To proste, wkładasz listek nori do shushi makera, ładujesz przygotowany ryż, ryby i inne dodatki, pociągasz, zawijasz i gotowe!Gadżet w szeczgółach:
z sushi makerem przygotujesz sushi łatwo i szybko
może przygotować także inne przekąski
kolor: czarny
polska instrukcja w opakowaniu
zapakowany w kolorowy kartonik